Giants Fishing Carp Carryall

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TROPIC FISHING

• Velká taška velké kapsy, naprosto dostačuje pro běžné věci.
    • Nedrží tvar, nemá pevné dno, při prázdnější tašce se při nošení na rameni prohýbá.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Rybina.cz

• velikostně výborná, hodně se do ní vejde, přitom taška nevypadá moc veliká
    • skvělé jsou velké kapsy v předu, vzadu a na bocích na drobnější věci
    • je "multifunkční"= nejen k rybaření, vejde se do ní i spacák a oblečení
    • válcovitá pěnová držadla na malých uších (špatně se drží v ruce)

jinak naprostá spokojenost, přesně takovou tašku jsem pro manžela sháněla!

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• Dobrá taška velmi pro moje rybaření pěkně Velké a šikovné kapsy Já jsem spokojeny
    • Zatím nic

Prozatím jsem spokojen uvidíme v provozu co vydrží

Produkt nemá žádné parametry.

Cestovní taška určena pro potřeby moderního rybáře, pohodlně do ní dáte vše potřebné na cesty za rybolovem.

Taška je vyrobena z kvalitního nepromokavého nylonu 600D a je osazena vysoce kvalitními zipy s dlouhou životností.

Hlavní část se zavíráním na dvoucestný zip a po bocích jsou čtyři praktické kapsy na doplňky. Navíc jsou zvenku osazeny pružnou síťovou tkaninou na uložení drobnějších předmětů.

Na dně a bocích je našita zesílená PVC guma, která je lehce omyvatelná.

Pohodlné přenášení zajistí délkově nastavitelný popruh přes rameno, který je vypolstrován nebo dva menší popruh do ruky, který je vyroben z příjemného neoprénu. rozměry tašky:

• Délka: 50cm
  • Šířka: 27cm
  • Výška: 30cm

• , zakoupeno v TROPIC FISHING

• Velká taška velké kapsy, naprosto dostačuje pro běžné věci.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Rybina.cz

• velikostně výborná, hodně se do ní vejde, přitom taška nevypadá moc veliká
    • skvělé jsou velké kapsy v předu, vzadu a na bocích na drobnější věci
    • je "multifunkční"= nejen k rybaření, vejde se do ní i spacák a oblečení
    • válcovitá pěnová držadla na malých uších (špatně se drží v ruce)

jinak naprostá spokojenost, přesně takovou tašku jsem pro manžela sháněla!

• , zakoupeno v Chyť a pusť

• Zatím nic